Pałacyk Myśliwski Potockich w Julinie

Palacyk_Mysliwski_Potockich_w_Julinie
Palacyk_Mysliwski_Potockich_w_Julinie
Palacyk_Mysliwski_Potockich_w_Julinie
Palacyk_Mysliwski_Potockich_w_Julinie
Palacyk_Mysliwski_Potockich_w_Julinie
Palacyk_Mysliwski_Potockich_w_Julinie
Palacyk_Mysliwski_Potockich_w_JulinieFot. Łukasz/grupa Fotograty Łukasza
Spodobały Ci się zdjęcia? Zaproś nas
Co zwiedzić na Podkarpaciu?

Pałacyk Myśliwski Potockich w Julinie w województwie podkarpackim we wsi Wydrze k. Brzózy Królewskiej, między Leżajskiem a Sokołowem Małopolskim, z zespołem pałacowym na dużym obszarze w parku. Obecnie wnętrze zamknięte, oczekuje na remont. Park wraz z pałacem można zwiedzić bezpłatnie. Przy parku znajduje się parking. Do kompleksu można dojechać drogą nr 19 z Rzeszowa kierując się na drogę nr 875, później nie zaszkodzi zapytać, jak dojechać. Warto zwiedzić.

Na blogu można zobaczyć również zdjęcia innych pałaców: Pałac Tarnowskich w Tarnobrzegu, Pałac Lubomirskich w Boguchwale, Pałac Wodzickich w Tyczynie oraz Pałac Załuskich w Iwoniczu.

Komentarze

  1. Fajne te zdjęcia! A można tam wejść do środka?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję. Obecnie wnętrze pałacyku jest bardzo zniszczone. Niestety nie można wejść do budynku.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pierwsze miejsce na liście ulubionych wycieczek tygodnia. Zobaczcie, co najbardziej się podoba

Popularne atrakcje turystyczne

Łączna liczba wyświetleń

Prowadzisz firmę agroturystyczną lub związaną z turystyką, sklep z wyposażeniem, hotel, bar, restaurację, drukarnię cyfrową? Twoja działalność jest związana z turystyką, kulturą lub chcesz, aby zdjęcia z Twojego muzeum, instytucji, imprezy organizowanej w mieście lub miejsca doskonałego do wypoczynku, ukazały się na naszym blogu? Chciałbyś, aby o Tobie dowiedziały się osoby, które lubią aktywny wypoczynek i zwiedziły to miejsce? Współpraca

Popularne wycieczki

Prowadzisz firmę agroturystyczną lub związaną z turystyką, sklep z wyposażeniem, hotel, bar, restaurację, drukarnię cyfrową? Twoja działalność jest związana z turystyką, kulturą lub chcesz, aby zdjęcia z Twojego muzeum, instytucji, imprezy organizowanej w mieście lub miejsca doskonałego do wypoczynku, ukazały się na naszym blogu? Chciałbyś, aby o Tobie dowiedziały się osoby, które lubią aktywny wypoczynek i zwiedziły to miejsce?

Skontaktuj się w celu nawiązania współpracy, zaproszenia nas na zdjęcia lub wykupu reklamy. Napisz i zaproś nas.

Top 5 wycieczek w tym tygodniu - zobaczcie, co warto zwiedzić

Na blogu odnajdziecie ciekawe propozycje wycieczek. Zwiedziliśmy już województwa: podkarpackie - małopolskie - lubelskie - świętokrzyskie - pomorskie. Podpowiadamy co zwiedzić w miastach, jak: Rzeszów - Sanok - Zagórz - Przemyśl. Przygotujemy reportaże - eventy - artykuły - filmy. Byliśmy na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.