Promocja tomiku Wiersze kuchenne Alicji Ungeheuer-Gołąb

Alicja_Ungeheuer_Golab
Alicja_Ungeheuer_Golab
Alicja_Ungeheuer_Golab
Alicja_Ungeheuer_Golab
Alicja_Ungeheuer_Golab
Alicja_Ungeheuer_Golab
Alicja_Ungeheuer_Golab
Alicja_Ungeheuer_GolabFot. Michalina/grupa Fotograty Łukasza
Spodobały Ci się zdjęcia? Zaproś nas27 kwietnia 2017 r., w Starej Drukarni przy ul. Bożniczej 6 w Rzeszowie, prof. Alicja Ungeheuer-Gołąb promowała swój najnowszy tomik „Wiersze kuchenne”. Wieczór poetycko-kulinarny poprowadził dr Jan Wolski. Spotkaniu towarzyszył wernisaż wystawy jej syna Marcina Gołąba, którego fotografie wzbogaciły zbiór wierszy.

Spotkanie odbyło się w ciekawej konwencji. Pisarka gotowała, częstowała audytorium pysznymi kanapkami, a stoły uginały się od domowych wypieków. Jak sama mówiła – Chciałam coś ugotować. Co ciekawe również tomik poświęciła wszystkim, którzy ją karmili. A wcześniejszy zbiorek poezji to „Kęsy życia”. – Kuchnia jest miejscem, gdzie rozgrywają się dramaty – mówiła autorka.

„Wiersze kuchenne” zostały wydane przez rzeszowskie Stowarzyszenie Literacko-Artystyczne „Fraza”, które wydaje również pismo o tym samym tytule. Zrzesza ono, m.in. młodych pracowników naukowych, poetów, dziennikarzy. W szerokim spektrum problemów, podejmuje kwestie kultury powszechnej oraz zjawiska artystyczne.

Alicja Ungeheuer-Gołąb napisała pierwszy wiersz, gdy miała zaledwie 3 lata. Poezję uznaje za formę, która pozwala dotrzeć do ludzi.


Komentarze

Pierwsze miejsce na liście ulubionych wycieczek tygodnia. Zobaczcie, co najbardziej się podoba

Popularne atrakcje turystyczne

Łączna liczba wyświetleń

Prowadzisz firmę agroturystyczną lub związaną z turystyką, sklep z wyposażeniem, hotel, bar, restaurację, drukarnię cyfrową? Twoja działalność jest związana z turystyką, kulturą lub chcesz, aby zdjęcia z Twojego muzeum, instytucji, imprezy organizowanej w mieście lub miejsca doskonałego do wypoczynku, ukazały się na naszym blogu? Chciałbyś, aby o Tobie dowiedziały się osoby, które lubią aktywny wypoczynek i zwiedziły to miejsce? Współpraca

Popularne wycieczki

Prowadzisz firmę agroturystyczną lub związaną z turystyką, sklep z wyposażeniem, hotel, bar, restaurację, drukarnię cyfrową? Twoja działalność jest związana z turystyką, kulturą lub chcesz, aby zdjęcia z Twojego muzeum, instytucji, imprezy organizowanej w mieście lub miejsca doskonałego do wypoczynku, ukazały się na naszym blogu? Chciałbyś, aby o Tobie dowiedziały się osoby, które lubią aktywny wypoczynek i zwiedziły to miejsce?

Skontaktuj się w celu nawiązania współpracy, zaproszenia nas na zdjęcia lub wykupu reklamy. Napisz i zaproś nas.

Top 5 wycieczek w tym tygodniu - zobaczcie, co warto zwiedzić

Na blogu odnajdziecie ciekawe propozycje wycieczek. Zwiedziliśmy już województwa: podkarpackie - małopolskie - lubelskie - świętokrzyskie - pomorskie. Podpowiadamy co zwiedzić w miastach, jak: Rzeszów - Sanok - Zagórz - Przemyśl. Przygotujemy reportaże - eventy - artykuły - filmy. Byliśmy na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.