Ruiny Zamku Sobień

Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_Sobien
Ruiny_Zamku_SobienFot. Łukasz/grupa Fotograty Łukasza
Spodobały Ci się zdjęcia? Zaproś nas
Co zwiedzić na Podkarpaciu?

Ruiny Zamku Sobień w Załużu k. Zagórza w województwie podkarpackim zwiedza się bezpłatnie. Do ruin prowadzi dróżka na wzgórze. Całość znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnych. Warto zwiedzić zwłaszcza ze względu na punkt widokowy i piękny widok na San. Miejsce jest często odwiedzane przez turystów. W pobliżu warto zobaczyć również skocznie narciarskie w Zagórzu, Ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu. Niedaleko jest również Cerkiew p.w. Soboru Bogarodzicy w Hłomczy oraz doskonały punkt widokowy - Góry Słonne 550 m n.p.m. Linki prowadza do zdjęć na blogu.

Komentarze

Pierwsze miejsce na liście ulubionych wycieczek tygodnia. Zobaczcie, co najbardziej się podoba

Popularne atrakcje turystyczne

Łączna liczba wyświetleń

Prowadzisz firmę agroturystyczną lub związaną z turystyką, sklep z wyposażeniem, hotel, bar, restaurację, drukarnię cyfrową? Twoja działalność jest związana z turystyką, kulturą lub chcesz, aby zdjęcia z Twojego muzeum, instytucji, imprezy organizowanej w mieście lub miejsca doskonałego do wypoczynku, ukazały się na naszym blogu? Chciałbyś, aby o Tobie dowiedziały się osoby, które lubią aktywny wypoczynek i zwiedziły to miejsce? Współpraca

Popularne wycieczki

Prowadzisz firmę agroturystyczną lub związaną z turystyką, sklep z wyposażeniem, hotel, bar, restaurację, drukarnię cyfrową? Twoja działalność jest związana z turystyką, kulturą lub chcesz, aby zdjęcia z Twojego muzeum, instytucji, imprezy organizowanej w mieście lub miejsca doskonałego do wypoczynku, ukazały się na naszym blogu? Chciałbyś, aby o Tobie dowiedziały się osoby, które lubią aktywny wypoczynek i zwiedziły to miejsce?

Skontaktuj się w celu nawiązania współpracy, zaproszenia nas na zdjęcia lub wykupu reklamy. Napisz i zaproś nas.

Top 5 wycieczek w tym tygodniu - zobaczcie, co warto zwiedzić

Na blogu odnajdziecie ciekawe propozycje wycieczek. Zwiedziliśmy już województwa: podkarpackie - małopolskie - lubelskie - świętokrzyskie - pomorskie. Podpowiadamy co zwiedzić w miastach, jak: Rzeszów - Sanok - Zagórz - Przemyśl. Przygotujemy reportaże - eventy - artykuły - filmy. Byliśmy na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.