Skocznie narciarskie w Zagórzu

Skocznie_narciarskie_w_Zagorzu
Skocznie_narciarskie_w_Zagorzu
Skocznie_narciarskie_w_Zagorzu
Skocznie_narciarskie_w_Zagorzu
Skocznie_narciarskie_w_ZagorzuFot. Łukasz/grupa Fotograty Łukasza
Spodobały Ci się zdjęcia? Zaproś nas
Co zwiedzić na Podkarpaciu?

Skocznie narciarskie w Zagórzu k. Sanoka w województwie podkarpackim można zwiedzić bezpłatnie, lecz uważajcie na informację o rozbiórce. Z góry jest piękny widok, można poczuć się jak Adam Małysz. Obok skoczni warto zwiedzić Sanktuarium Matki Bożej Zagórskiej w Zagórzu oraz Ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu, które są widoczne na trzecim zdjęciu po prawej stronie. Linki prowadzą do zdjęć na blogu. Zwiedzanie bezpłatne.


Komentarze

Pierwsze miejsce na liście ulubionych wycieczek tygodnia. Zobaczcie, co najbardziej się podoba

Popularne atrakcje turystyczne

Łączna liczba wyświetleń

Prowadzisz firmę agroturystyczną lub związaną z turystyką, sklep z wyposażeniem, hotel, bar, restaurację, drukarnię cyfrową? Twoja działalność jest związana z turystyką, kulturą lub chcesz, aby zdjęcia z Twojego muzeum, instytucji, imprezy organizowanej w mieście lub miejsca doskonałego do wypoczynku, ukazały się na naszym blogu? Chciałbyś, aby o Tobie dowiedziały się osoby, które lubią aktywny wypoczynek i zwiedziły to miejsce? Współpraca

Popularne wycieczki

Prowadzisz firmę agroturystyczną lub związaną z turystyką, sklep z wyposażeniem, hotel, bar, restaurację, drukarnię cyfrową? Twoja działalność jest związana z turystyką, kulturą lub chcesz, aby zdjęcia z Twojego muzeum, instytucji, imprezy organizowanej w mieście lub miejsca doskonałego do wypoczynku, ukazały się na naszym blogu? Chciałbyś, aby o Tobie dowiedziały się osoby, które lubią aktywny wypoczynek i zwiedziły to miejsce?

Skontaktuj się w celu nawiązania współpracy, zaproszenia nas na zdjęcia lub wykupu reklamy. Napisz i zaproś nas.

Top 5 wycieczek w tym tygodniu - zobaczcie, co warto zwiedzić

Na blogu odnajdziecie ciekawe propozycje wycieczek. Zwiedziliśmy już województwa: podkarpackie - małopolskie - lubelskie - świętokrzyskie - pomorskie. Podpowiadamy co zwiedzić w miastach, jak: Rzeszów - Sanok - Zagórz - Przemyśl. Przygotujemy reportaże - eventy - artykuły - filmy. Byliśmy na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.