Pałac Lubomirskich w Boguchwale

Palac_Lubomirskich_w_Boguchwale
Palac_Lubomirskich_w_Boguchwale
Palac_Lubomirskich_w_Boguchwale
Palac_Lubomirskich_w_Boguchwale
Palac_Lubomirskich_w_Boguchwale
Palac_Lubomirskich_w_Boguchwale
Palac_Lubomirskich_w_Boguchwale
Palac_Lubomirskich_w_Boguchwale
Palac_Lubomirskich_w_BoguchwaleCo zwiedzić na Podkarpaciu?
Fot. Łukasz/grupa Fotograty Łukasza
Spodobały Ci się zdjęcia? Zaproś nas

Pałac Lubomirskich w Boguchwale k. Rzeszowa z ciekawą fortyfikacją w województwie podkarpackim. Wstęp bezpłatny, można również umówić się na zwiedzanie w określonych godzinach, aby zrobić zdjęcia wewnątrz pałacu. Jeśli nie uda Wam się dostać do środka, pamiętajcie, że każde ogrodzenie można pokonać w taki czy inny sposób. Warto zobaczyć, choćby ze względu na ciekawą architekturę i miłe miejsce. Obok Rzeszowa warto zwiedzić też Pałac Wodzickich w Tyczynie, Kaskadę solankową w Sołonce oraz Sanktuarium Matki Boskiej w Borku Starym. Zwiedzanie wszystkich zabytków jest bezpłatne, a zdjęcia można zobaczyć na naszym blogu.

Komentarze

Pierwsze miejsce na liście ulubionych wycieczek tygodnia. Zobaczcie, co najbardziej się podoba

Popularne atrakcje turystyczne

Łączna liczba wyświetleń

Prowadzisz firmę agroturystyczną lub związaną z turystyką, sklep z wyposażeniem, hotel, bar, restaurację, drukarnię cyfrową? Twoja działalność jest związana z turystyką, kulturą lub chcesz, aby zdjęcia z Twojego muzeum, instytucji, imprezy organizowanej w mieście lub miejsca doskonałego do wypoczynku, ukazały się na naszym blogu? Chciałbyś, aby o Tobie dowiedziały się osoby, które lubią aktywny wypoczynek i zwiedziły to miejsce? Współpraca

Popularne wycieczki

Prowadzisz firmę agroturystyczną lub związaną z turystyką, sklep z wyposażeniem, hotel, bar, restaurację, drukarnię cyfrową? Twoja działalność jest związana z turystyką, kulturą lub chcesz, aby zdjęcia z Twojego muzeum, instytucji, imprezy organizowanej w mieście lub miejsca doskonałego do wypoczynku, ukazały się na naszym blogu? Chciałbyś, aby o Tobie dowiedziały się osoby, które lubią aktywny wypoczynek i zwiedziły to miejsce?

Skontaktuj się w celu nawiązania współpracy, zaproszenia nas na zdjęcia lub wykupu reklamy. Napisz i zaproś nas.

Top 5 wycieczek w tym tygodniu - zobaczcie, co warto zwiedzić

Na blogu odnajdziecie ciekawe propozycje wycieczek. Zwiedziliśmy już województwa: podkarpackie - małopolskie - lubelskie - świętokrzyskie - pomorskie. Podpowiadamy co zwiedzić w miastach, jak: Rzeszów - Sanok - Zagórz - Przemyśl. Przygotujemy reportaże - eventy - artykuły - filmy. Byliśmy na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.